powrót

XIII Wielkopolskie Targi Mieszkaniowe Tabelaofert.pl 2011

Termin: 10-11 września 2011 r.

Miejsce: Poznań

Adres: Hala Arena

Adres WWW: http://targi.tabelaofert.pl

 
Setki inwestycji, tysiące mieszkań, domów i apartamentów z Poznania i okolic. Ponad stu wystawców - deweloperzy, banki i firmy, pośrednicy finansowi, firmy z  branży wyposażenia wnętrz, sektory: rynku wtórnego i budowy domów oraz to co czyni te targi wyjątkowymi:
 
NOWA ODSŁONA TARGÓW
 
Na jesiennych targach w hali ARENA redNet Media zaprezentuje nowe oblicze targów znanych do tej pory pod nazwą Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl. Zaprezentowane  zostanie nowe logo i nazwa targów – Targi redNet DOM MIESZKANIE WNĘTRZE,  przygotowane zostaną nowe atrakcje targowe oraz kontynuowane będą sprawdzone już programy ułatwiające zakup własnego „M”. Prawdziwym hitem tego sezonu będzie Konkurs Targowy „WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ”.
 
FORMUŁA TARGÓW
 
Firma redNet Media - organizator największego cyklu imprez rynku nieruchomości w Polsce (17 edycji w 6 miastach w skali roku) przygotowuje imprezy, na które przychodzi się zapoznać z ofertą, dokonać wyboru, targować i taniej niż gdziekolwiek indziej kupić mieszkanie lub dom oraz wziąć kredyt. Bo właśnie specjalnie na nasze targi firmy przygotowują atrakcyjne rabaty, promocje, bonusy. A my sami za pomocą rozbudowanego doradztwa, warsztatów, fachowych publikacji i poradników pomagamy kupującym dokonać dobrego wyboru. Tylko tutaj w cenie jednego biletu (a nawet za darmo – pobierając bilet ze strony www.targirednet.pl) można wejść i wyjść z targów dowolną ilość razy, wrócić nawet następnego dnia i dokonać świadomego, przemyślanego wyboru nowego lokum lub kredytu. 

KONKURS TARGOWY
 
„WYGRAJ wykończenie POD KLUCZ” - Planujecie Państwo zakup mieszkania albo już je kupiliście i zastanawiacie się nad jego wykończeniem? Mamy dla Was świetną wiadomość. Tylko na Targach redNet DOM MIESZKANIE możecie wygrać wykończenie pod klucz i zaoszczędzić nawet 60 tys. zł! Przyjdźcie na stoisko konkursowe (nr 25N), wypełnijcie kupon i wygrajcie nagrodę – wykończenie w programie Silver – od redNet Dom i redNet Media.
Zapraszamy na stronę konkursu: www.targirednet.pl/konkurs
 
POMOC W WYBORZE KREDYTU I NOWEGO LOKUM 
 
Galeria „Dzielnicowo” – Specjalnie dla odwiedzających, którzy mają sprecyzowane lokalizacje w jakich chcieliby mieszkać przygotowaliśmy Galerię „Dzielnicowo”. Tylko na naszych targach nie trzeba spacerować od stoiska do stoiska i pytać deweloperów czy budują w danej dzielnicy. Wystarczy rozpocząć poszukiwania swojego wymarzonego mieszkania czy domu od wizyty w Galerii „Dzielnicowo”. Tu znajdują się pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów. 
Targowy Kredyt Mieszkaniowy – Jeśli poszukujecie Państwo finansowania nieruchomości, to koniecznie musicie odwiedzić stoisko Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tylko tu możecie otrzymać produkt bankowy dopasowany indywidualnie do waszych potrzeb i możliwości. Aby z niego skorzystać wystarczy, że przyjedziecie na stoisko, zarejestrujecie się u przedstawiciela i porozmawiacie z doradcą Domu Kredytowego NOTUS – Patrona Targowego Kredytu Mieszkaniowego. Tylko na targach będziecie  mogli skorzystać z promocji kredytowej – niższej marży, szybszej procedury przyznania finansowania, kompleksowej obsługi (od analizy potrzeb aż do podpisania umowy) oraz wygodnego i atrakcyjnego cenowo doposażenia i wykończenia zakupionej nieruchomości z możliwością uzyskania kredytu na ten cel w ramach programu „Wnętrze z Notusem”. Jeśli zatem planujecie zakup mieszkania, domu lub działki – nie przegapcie najlepszego dostępnego na rynku kredytu.
 
Katalog Mieszkaniowy – będzie czekał na Państwa w Centrum Informacji Targowej. Dla  każdego zainteresowanego przygotowaliśmy nieodpłatnie obszerny katalog zawierający przedstawione w jednolity i przejrzysty sposób, szczegółowe (wizualizacje, opisy, ceny, rzuty lokali) prezentacje inwestycji realizowanych na terenie aglomeracji.
 
Warsztaty i przewodnik „7 kroków do własnego M” – Każdy może wziąć udział w warsztatach, na których prawnicy, finansiści, architekci i dekoratorzy wnętrz podpowiedzą jak ustrzec się błędów i dokonać w pełni świadomych i przemyślanych decyzji na wszystkich etapach: poszukiwań, wyboru kredytu, negocjacji zakupu, podpisania umowy, odbioru lokalu, urządzania i ubezpieczenia nowego lokum. Dodatkowo w Poznaniu będzie można dowiedzieć się jak nasze mieszkanie może zacząć zarabiać na siebie w ramach prelekcji „Twoje mieszkanie – Twoim kapitałem” oraz jak dobrze wynająć mieszkanie i uniknąć problemów z lokatorami podczas wykładu Jarosławy Ejsymont z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma przewodnik podsumowujący treść warsztatów. 
 
DODATKOWE ATRAKCJE
 
Strefa Aranżacji Wnętrz – Wychodząc naprzeciw potrzebom osób szukających nie tylko swojego lokum, ale też ciekawych, nowatorskich, praktycznych rozwiązań związanych z aranżacją wnętrz i wyposażeniem, zdecydowaliśmy się przygotować Strefę Aranżacji. Będzie to specjalnie wydzielone miejsce na hali, gdzie w przemyślany sposób firmy z branży aranżacji wnętrz będą mogły zaprezentować najnowsze trendy w wyposażeniu mieszkania czy domu. 
Targowe Przedszkole – Wybór mieszkania to zazwyczaj decyzja rodzinna, dlatego na naszych imprezach często gościmy rodziców z dziećmi. Planując odwiedzenie targów nie musisz już zastanawiać się nad tym, co zrobić ze swoją pociechą. Pomyśleliśmy również o naszych najmłodszych gościach. Targowe Przedszkole to miejsce, w którym maluchy spędzą miło czas bawiąc się, malując, biorąc udział w grach, zabawach i mini konkursach. Pozostaw dziecko pod opieką wykwalifikowanej kadry, a sam udaj się na poszukiwanie wymarzonego lokum.
 
Kawiarenka Targowa  - Chwila odpoczynku w trakcie zwiedzania targów i rozmów z wystawcami? Każdemu przyda się mały przystanek  w kameralnej atmosferze z dala od targowego zgiełku. Nasza kawiarenka to miejsce na wypicie kawy, zjedzenie ciastka, podsumowanie dotychczas zebranych informacji i oddech przed kolejnymi spotkaniami i rozmowami, odkrywaniem ciekawych ofert i promocji. 
 
AGENDA TARGÓW:
SOBOTA
10.00 Otwarcie 
10.30-16.45 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M” 
17.00 Koniec pierwszego dnia 
 
NIEDZIELA
10.00 Otwarcie 
10.30-16.45 Bezpłatne Warsztaty „7 kroków do własnego M” 
17.00 Zakończenie targów
 
Pobierz bilet ze strony www.targirednet.pl i wejdź na targi za darmo.
 
Autor: Katarzyna Mejer


targinieruchomosci.com.pl - targi nieruchomości

Ogłoszenia wynajmu nieruchomości

Dodaj Targi do naszej listyBiałystokBydgoszczGdańskGorzów WielkopolskiKatowiceKielceKrakówLublinŁódźOlsztynOpolePoznańRzeszówSzczecinToruńWarszawaWrocławZielona Góra